Exkurze do Anglie

exkurze_anglie_2014_04bV rámci zkvalitňování a obohacování výuky anglického jazyka pořádá naše škola pravidelné pětidenní exkurze do Londýna.

Zájezd je primárně určen žákům sexty, kteří mají možnost poznat nejvýznamnější památky hlavního města Velké Británie, jeho atmosféru a způsob života tamních obyvatel. Studenti kromě toho získávají neopakovatelnou příležitost využít své jazykové znalosti v autentickém prostředí.

K přepravě využíváme leteckou dopravu, která je díky velkému předstihu v objednávání letenek nejen cenově příznivá, ale i nejrychlejší a nejkomfortnější.

Ubytování bývá zajišťováno v moderním hostelu, kam přijíždějí studenti z mnoha různých koutů světa. Naši gymnazisté tak mají možnost každý den komunikovat v angličtině s dalšími uživateli tohoto jazyka a navazovat nová přátelství.

V programu zájezdu mají své místo nejznámější pamětihodnosti metropole, jakými jsou okolí Houses of Parliament se slavným Big Benem, Westminster Abbey s pomníky mnoha slavných osobností, St. Paul’s Cathedral s nádhernou vyhlídkou na město, National Gallery s obrazy největších malířů dějin, Natural History Museum s kostry dinosaurů, National Museum s mumiemi a v neposlední řadě i dechberoucí London Eye. Kromě toho se studenti podívají i do Královské greenwichské observatoře, která je známá také jako místo, kudy prochází nultý poledník, a navštíví i rušnou nákupní třídu Oxford Street.

Cena zájezdu je cca 7 500 Kč na osobu a uskutečňuje se v květnovém nebo červnovém termínu.