Jarní sportovní den

Po několika letech jsme se konečně dočkali přívětivého slunečného počasí, a tak se 29. května 2015 u příležitosti Mezinárodního dne dětí mohl v areálu našeho gymnázia uskutečnit jarní sportovní den. Školní areál tak na jedno dopoledne pořádně zaplavilo nejen sportovní nadšení, ale i hity současné hudební scény, o jejichž výběr se postaral DJ Dupi.

Soutěžilo se ve vybíjené, fotbale a softbalu. Na všech zúčastněných byl vidět správný sportovní zápal. Bohužel jsme se nevyhnuli drobným zraněním a oděrkám, ale náš zdravotník byl vždy připraven. Ve vybíjené zvítězilo družstvo tercie, prvenství v softbalu si vypálila septima a fotbal ovládli žáci sexty. V historicky prvním takzvaném „Běhu Karla Hájka“ zvítězila kvinta před primou a sextou. Na všechny sportovce čekaly věcné ceny.

Pro studenty a učitele byl opět zřízen náš sexta shop. Nabídka skvělých jídel s postupujícím časem rychle mizela, až byla úplně vyprodána. Zakoupením zmíněných dobrůtek jste finančně pomohli třídě sextě s vytvořením školního časopisu – Týnotaje.

Lukáš Stoklasa, sexta

Fotografie

Trvalý odkaz na tento příspěvek.