Podzimní sportovní den 2018

V pátek 16. 11. 2018 uspořádala třída sexta ve Sportovní hale u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii sportovní den. Žáci se mohli zúčastnit turnaje ve vybíjené, přehazované, volejbale a stolním tenisu. Pro ty, co nesportovali, byl připraven vědomostní kvíz, který si nakonec vyplnili nejen žáci, ale i učitelé.

První místo v přehazované a vybíjené obsadila třída kvarta. Turnaj ve volejbale ovládla oktáva, kterou ale v bonusovém zápase porazil tým učitelů. Kategorii mladších žáků ve stolním tenise vyhrál Michal Ryska z primy a mezi staršími zvítězil Jan Syrovátka z oktávy. Ve vědomostním kvízu nasbírali nejvíce bodů Tereza Letková z tercie, Prokop Machoň z kvinty a Mgr. Jiří Šálený. Speciálním diplomem byli oceněni kluci z tercie za účes s culíčky, Mgr. Gabriela Procházková za fantastický převlek, Mgr. Marek Schwarz za svůj pěvecký výkon a žáci sexty za taneční číslo.

Během celého dopoledne halou proudila hudba a pohodová nálada. Nechybělo ani občerstvení na dobití energie. Každý si mohl v improvizovaném obchůdku vybrat z mnoha slaných i sladkých lahůdek, které připravili sami sextáni. Podzimní sportovní den se vydařil a už se těšíme na ten jarní!

Zuzana Dědičová, sexta

Fotografie

Trvalý odkaz na tento příspěvek.