S maturanty na skok do 20. let

Jednou z nejvýznamnějších společenských událostí v životě studenta 4. ročníku je maturitní ples. Ten náš se konal 12. února 2016 v Kulturním domě Písek a nesl se v duchu blyštivých 20. let.

Celá sláva začala poněkud netradičně maturitním videem, na které navázalo předtančení. Poté již byli hosté naladěni na správnou vlnu a mohlo se začít tančit. Rytmus udávala kapela Swing Band Tábor a parket se brzy zaplnil. Nejdůležitější částí programu bylo šerpování, při němž byli všichni studenti pasováni do stavu maturantského. To se neobešlo bez předávání darů, proslovů, sbírání mincí a přípitku. Mezi další dva taneční bloky bylo vloženo povedené vystoupení dvojice komiků vystupujících pod jménem Divadelníci na jedničku. S úderem půlnoci zakončili maturanti ples svým tanečním půlnočním překvapením, které plynule přešlo v diskotéku. Celým večerem provázela návštěvníky trojice ze studia FK Olympie – Daniel a Jaroslav Bromovi a Vlastimil Švík, kteří nápaditě komentovali dění na parketu.

Závěrem bychom rádi poděkovali našim rodičům za trpělivost a financování této akce, naší třídní učitelce Mgr. Ladislavě Městkové za cenné rady, všem sponzorům, bez kterých by se ples nemohl uskutečnit, ochotným zaměstnancům KD Písek a vůbec všem, kteří přiložili ruku k dílu.

Markéta Macháčková, oktáva

Fotografie

 

Trvalý odkaz na tento příspěvek.