Sportovní den 2016 v duchu olympijských her

Na venkovních sportovištích gymnázia se 6. června 2016 uskutečnil jarní sportovní den. Organizátoři ze sexty zvolili netradiční úvod. Na školním dvoře vzplál oheň a sportovní zápolení bylo zahájeno.

Žáci z nižšího stupně se s nadšením zapojili do turnaje ve vybíjené, který nakonec ovládl tým sekundy. Starší studenti změřili své síly v softbalu a k nejlepšímu výsledku se právem dopracovalo družstvo septimy. Nervydrásající byla utkání v kopané. Přestože se jej zúčastnila mužstva ze všech ročníků, tj. od primy až po momentálně nejstarší septimu, žádný výsledek nebyl předem jasný. Vítězství ve fotbalovém turnaji si dílčími výsledky zajistil tým septimy a odnesl si diplom za 1. místo.

Ani tentokrát nechyběl obchůdek s domácími sladkými i slanými dobrotami, které pro účastníky sportovního dne připravili sami organizátoři a zpříjemnili jim tak společné dopoledne plné pohybu a zábavy. Druhý sportovní den v režii sexty utekl mrknutím oka. Stejně tak se přiblížil konec školního roku a my doufáme, že s našimi vysvědčeními budeme tak spokojeni jako právě se sportovním dnem.

Natálie Trnková, sexta

Trvalý odkaz na tento příspěvek.