Vánoční akademie bavila diváky i účinkující

I letos se před vánočními prázdninami konala tradiční Vánoční akademie. V pátek 21. 12. 2018 dopoledne zaplnili žáci, učitelé, přátelé školy a ostatní hosté všechna místa v hledišti MDK Sokolovna, aby se společně bavili a naladili na nadcházející vánoční svátky.

V programu byla zastoupena jak hudební a taneční vystoupení, tak divadelní scénky. Žákyně z kvinty, sexty a oktávy předvedly půvabné orientální tance, septima baletní číslo a kluci z tercie moderní tanec. Děvčata ze sexty, oblečená do barevného ložního povlečení, zatancovala na mix oblíbených hitů a trio dívek z tercie zase zaujalo svou povedenou gymnastickou sestavou. Několik písní zazpíval také školní sbor. Kvarta dodala trochu humoru scénkou z manželské poradny a prima potěšila diváky „Popletenou pohádkou“. Došlo i na dojemné loučení letošních maturantů, kteří fotoprezentací připomněli publiku své působení na gymnáziu. Závěr patřil pěvecko-tanečnímu vystoupení učitelů, za nějž sklidili bouřlivý aplaus.

Celou akci moderovaly dívky ze sekundy, které svými krátkými výstupy přispěly k jejímu hladkému průběhu. Účinkující i diváci se bavili, vánoční akademie měla úspěch.

Šárka Dvořáková, kvarta

Fotografie

Trvalý odkaz na tento příspěvek.