Jarní srdíčka z vltavotýnského gymnázia

Od 16.3. do 20.3. 2015 se konaly srdíčkové dny. Jde o tradiční celorepublikovou sbírku, pořádanou charitativní společností „Život dětem“, které se účastní především studenti středních škol tím, že nabízejí veřejnosti sbírkové předměty. Letos byly připraveny zcela nové náramky symbolizující lásku, štěstí, zdraví a radost a klasické srdíčkové klipy. Výtěžek z této sbírky bude použit ve prospěch těžce handicapovaných dětí, dětských stacionářů a dalších zařízení, která pečují o nemocné děti.

I letos se studenti týnského gymnázia jarních srdíčkových dnů zúčastnili. Sbírku uskutečnili 19.3. a podařilo se jim vybrat celkem 5052,- Kč.

Děkujeme všem občanům, kteří se na sbírce podíleli a přispěli. Zvláštní poděkování patří žákům Základní školy Malá Strana a Základní školy Hlinecká a jejich vedení, které nám umožnilo uskutečnit sbírku v prostorách školy, neboť zde bylo prodáno nejvíce klipů i náramků.
Věříme, že se i v příštích letech podaří vybrat dostatečně vysokou částku do fondu „Život dětem“, abychom udělali radost těm, kdo naši pomoc potřebují.

Natálie Gabrielová a Markéta Marunová, septima

Trvalý odkaz na tento příspěvek.