Prima s pádly a na lanech

Blížící se konec školního roku a teplé počasí vylákaly žáky primy na další dvě vydařené akce. V pátek 27. 5. 2016 proběhl závod bajdarek, který pro týnské školy tradičně pořádá zdejší kanoistický klub. Třída nominovala dva čtyřčlenné týmy. Děti si jako správní fanoušci vyrobily plakáty a strávily krásné slunečné dopoledne na Vltavě. Posádky primy byly velice úspěšné. V kategorii 6. tříd vybojovaly 1. a 2. místo a jeden z týmů obsadil 2. místo ve finále. Moc gratulujeme!

Ve středu 1. 6. 2016 jsme se i přes hrůzostrašné předpovědi počasí vydali autobusem do sušického Offparku. Domluvený program „Přežití v přírodě“ jsme kvůli promáčenému parku museli odložit třeba na příště a vydali se tedy do obrovského lanového parku v korunách stromů. Možná i sluníčko, které nás nezradilo, dodalo dětem odvahu a většina z nich prošla celý park se všemi krkolomnými překážkami. Na lanech jsme strávili tři hodiny a odpočinek na prosluněném sušickém náměstí i legraci v teenagerparku u řeky jsme si určitě zasloužili!

Obě akce pomohly dětem dodat trochu elánu do posledních náročných dní školního roku. Takže pádla odhodit, batohy sundat a honem zpátky k učebnicím!!!

Mgr. Jana Blümlová

 

Trvalý odkaz na tento příspěvek.