Začátek školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

začátek nového školního roku se již kvapem blíží. S žáky se uvidíme v úterý 1. 9. 2020 v 8.05 v jejich třídách. Situace ve škole bude ovlivněna jak celospolečenskými omezeními souvisejícími s koronavirem, tak dobíhající rekonstrukcí školní kuchyně a jídelny. Ministerstvo školství již zaslalo manuál ohledně pravidel pobytu žáků ve škole. V nejbližších dnech zveřejníme na webových stránkách aplikaci těchto pravidel na podmínky naší školy.

Jak jsme Vás již v červnu informovali, budou vytvořeny dva rozvrhy – jeden po dobu rekonstrukce, druhý po jejím ukončení. Provizorní rozvrh bude zkrácený pro nižší ročníky. Vše se dozvíte ve svůj první školní den. Připomínáme, že školní kuchyně zatím nebude vařit (předběžně do poloviny října). Ve škole budete mít možnost v této době zakoupit omezený sortiment svačin.

Vynucenou změnou bude také přechod ze systému iŠkola na Škola OnLine. Změna je způsobena ukončením provozování iŠkoly. Nový systém bude částečně propojen s prostředím Office 365, ve kterém jste se učili pracovat v závěru školního roku. Během prvních školních dnů Vás všechny vhodnou formou seznámíme se základními funkcionalitami Školy OnLine (prostředí je do značné míry podobné iŠkole).

Uvědomujeme si, že tato doba není pro nikoho lehká a Vás se dotkne spousta změn. Nicméně věříme, že vše společnými silami úspěšně zvládneme.

Užijte si posledních prázdninových dní. Těšíme se na Vás.

Mgr. Milan Šnorek, Mgr. Monika Kneslíková

Trvalý odkaz na tento příspěvek