Florbalový tým mladších žáků vybojoval pohár

Ve středu 12.11.2014 se opět konal florbalový turnaj ,,O pohár starosty města Týna nad Vltavou‘‘. Turnaje se zúčastnily školy z Týna nad Vltavou, Chrášťan a Ševětína. Tým starších žáků gymnázia měl velkou motivaci obhájit vítězství z minulých let.

První utkání jsme sehráli s družstvem ze ZŠ Hlinecká a prohráli poměrem 1:2. Do druhého zápasu jsme nastoupili odhodláni vyhrát a povedlo se, proti týmu ZŠ Malá Strana jsme zvítězili 1:0. Povzbuzeni výhrou jsme nastoupili proti družstvu Chrášťan a zvítězili opět poměrem 1:0. V našem čtvrtém zápase šlo o všechno. Kdybychom utkání proti Ševětínu vyhráli, měli bychom velkou šanci v turnaji zvítězit. Bohužel se nám to nepovedlo a prohráli jsme 1:2.

V kategorii starších žáků nakonec zvítězila škola ZŠ Ševětín, na druhém místě skončili hoši ze ZŠ Hlinecká a na třetí, bronzové, příčce jsme se umístili my – Gymnázium Týn nad Vltavou.

V kategorii mladších žáků naše škola po třech výhrách a jedné remíze zvítězila a získala jeden z pohárů. Turnaj jsme si užili a těšíme se na další ročník.

Simona Werbynská, kvarta

Fotografie  – florbalový tým mladších žáků 2014

Trvalý odkaz na tento příspěvek.