Maturanti z oktávy plesali ve stylu Star Wars

maturitni_ples_2015_0001Páteční večer 12. prosince 2014 patřil maturantům Gymnázia Týn nad Vltavou. Po dlouhé době se ples třídy oktávy, který se nesl v duchu Star Wars, uskutečnil ve vltavotýnské Sokolovně. Byla to velmi úspěšná společenská akce, která nabídla pěknou podívanou a zábavu na celý večer.

Ples začal slavnostním nástupem oktavánů, po němž hosté zhlédli povedené video ve studentské režii. Při šerpování bylo do maturantského stavu povýšeno 16 studentů a studentek, nechyběly proslovy, předávaly se dárky a sbíraly se mince pro štěstí. To vše bylo zakončeno tancem maturantů s učiteli a rodiči.  Zpestřením programu byla i 2 doprovodná vystoupení. Prvním z nich bylo taneční číslo dvou mladých zkušených tanečníků, kteří se vlnili v rytmu latinskoamerických tanců. V deset hodin předvedl Jan Špatný leteckou show se svým vlastnoručně vyrobeným leteckým modelem. Chvíli před půlnocí předvedli maturanti své půlnoční taneční překvapení, které volně přešlo v diskotékovou taneční zábavu.

Moderování celého plesu se ujalo trio známé ze studia FK Olympie – Daniel a Jaroslav Bromovi a Vlastimil Švík. Moderátoři se svého úkolu zhostili bravurně. Svým kultivovaným vyjadřováním, šarmem a vtipem rozzářili atmosféru celého večera. K tanci a poslechu celý večer hrála kapela MP3, která se pestrým repertoárem trefila do vkusu hostů a dokázala naplnit taneční parket.

Na závěr bychom rádi poděkovali pracovníkům MDK za jejich vstřícný přístup a poskytnutí zázemí včetně technické pomoci, naší třídní učitelce Mgr. Ivaně Hoškové za nabídnutí pomocné ruky, rodičům za finanční a morální podporu a v neposlední řadě sponzorům za štědré dary. Děkujeme.

Eva Tetenková a Lenka Kučerová, oktáva

Fotografie z plesu

Trvalý odkaz na tento příspěvek.